hpg
05 خرداد 1402 - 16:14

مسئولان برای ساماندهی استخر اردستان همت کنند

اردستان-امام جمعه اردستان گفت: استخر اردستان در وضعیت خوبی قرار ندارد و امیدواریم که مسئولان در این راستا همت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه اردستان ضمن دعوت به تقوای الهی، اظهار داشت: امام علی (ع) در وصیت‌های خود توصیه کردند که افراد خدا را برای نماز درنظر بگیرند چرا که نماز ستون دین است و این تعبیر ستون یک تعبیر عجیب بوده همچنین مانند یک تیرک در بین چادر و خیمه است که خیمه را نگه می‌دارند و نماز به ستون خیمه دین تشبیه شده است.

وی افزود: هفتم خرداد سالروز تأسیس اولین دوره مجلس شورای اسلامی است‌، به همین مناسبت هرساله دیدار اعضای مجلس شورای اسلامی با امام راحل بود و در حال حاضر نیز همه ساله رئیس و نمایندگان با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه رهبرانقلاب در دیدار خود با نمایندگان مجلس راهکارهای خوبی را مطرح کردند، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان تشکر کرده و تذکر هم دادند و بیان کردند که در سال آخر مجلس یازدهم هستیم و باید نمایندگان در جهت گره‌گشایی و برطرف کردن مشکلات مردم، به حوزه‌های انتخابیه توجه کنند.

دهشیری تصریح کرد: کارهای به زمین مانده توسط نمایندگان در شهرستان‌ها باید همانگونه که رهبری فرمودند جبران شود همچنین در کشور وزارتخانه‌هایی هستند که وزیر ندارند و این موضوع چندان مطلوب نیست و به کشور ضربه می‌زند.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به ناحیه مرزی افغانستان و پاکستان، بیان کرد: در این سفر رئیس جمهور در خصوص حقابه ایران از آب هیرمند به طالبان هشدارهایی دادند، همچنین در تاریخ نیز آمده که بخشی که رودهیرمند در آن واقع بوده متعلق به ایران است و انگلیس به رضاخان دستور دارد برای جلب رضایت آمریکا، رود هیرمند به آنان داده شود.

امام جمعه اردستان تاکید کرد: رهبر انقلاب در خصوص بی وزیر بودن برخی وزارت‌خانه ها گلایه کردند، این موضوع در شهرستان اردستان نیز وجود دارد و بارها اعلام شده اما همچنان برخی ادارات با سرپرست اداره می‌شود و مسئولان باید در راستای گذاشتن مدیر برای ادارات شهرستان، تلاش کنند.

دهشیری تصریح کرد: استخر اردستان در وضعیت خوبی قرار ندارد و در خصوص راه‌اندازی این استخر از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان قول داده شده بود و این استخر برای فعالیت‌های ورزشی، تفریحی و آب درمانی مورد نیاز مردم است که امیدواریم که مسئولان در این راستا همت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1239364